Futaş Yemek

Yemek yapmak sadece işimiz değil, en büyük keyfimiz…
Yemek yapmak bizim için keyifli bir iş olunca, müşterilerimizi her gün kaliteli, güvenilir ve taze malzemelerle hazırlanmış lezzetli yemeklerle ağırlamak vazgeçilmezimiz oluyor. İşimize duyduğumuz sevginin de müşterilerimize yansıması işin cabası …

Hijyenik olmamızın sağlıkla beraber sağladığı bir diğer şey, enerji dolu bir ekip…
Hijyen bizim için sadece görüntüyü değil, enerjimizi de etkileyen bir kavram. Titizliğimiz bize son derece ferah bir ortam sağlıyor ve bu sayede dopdolu bir enerji ile olmazsa olmaz koşullarımızı yerine getiriyoruz.  Gıda Mühendislerimizin günlük kontrolü ve profesyonel ekibimizin tecrübesinden oluşan yüksek kalitedeki üretim sürecimiz; müşterilerimizin her gün hijyenik, sağlıklı ve güvenilir lezzetlerle mutlu olmasını sağlıyor.

Her gün tam kıvamında, tam zamanında…
Dakik olmak bizim için lezzetli yemekler yapmak kadar önemli.  İşte bu yüzden müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve beklentilerini her gün profesyonel koşullarda ve tam zamanında karşılamak, güvenilir ve dinamik ekibimizin sorumluluğunda.

Bizim için güven, en temel malzememiz; kalite, tadına doyum olmaz özel sosumuz gibidir…
Güvenilir ve kaliteli olmak, en özel misafirlerimiz olan sizler için özenle hazırladığımız yemeklere gösterdiğimiz hassasiyet gibidir. Yani biz hassasiyetimizi her gün ve her aşamada titizlikle gösteriyor, bundan son derece mutlu oluyoruz. Futaş Yemek olarak kalite ve güven üzerine kurulu prensip ve ilkelerimizi “müşteri memnuniyeti”ni de dikkate alarak belirlemiş, mutfağa girdiğimiz ilk günden bugüne aynı heyecanla yerinde yemek üretimi alanında üst düzey standartlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Yemekte profesyonel, kalitede güvenilir, sunumda dinamik ve güler yüzlü , şahane bir ekip…
Kullanılan malzemelerin kalitesi,  aynı zamanda yemeğin nasıl yapılacağı,  kıvamı,  görüntüsü, lezzeti, hijyeni, sağlığı ve sunumu ne kadar önemliyse tüm bunları eksiksiz ve zevkle yapacak ekiple çalışmak da bir o kadar önemli. Çünkü ortaya şahane bir lezzet çıkmasını sağlayanlar, onlar. Futaş Yemek olarak son derece özenli çalışmalarla ve yüksek sorumluluk bilinci ile bir araya geldiğimiz uzman ekibimizle, müşterilerimizin beklediği gibi bir yapı oluşturduk.  Ayrıca ekibimize ve müşterilerimize yakışır profesyonel mutfak ekipmanları kullanılarak hazırlanan yemeklerimiz üretimden servis noktasına kadar en titiz şekilde korunarak bizi tercih eden herkese lezzet şöleni sunmamızı sağlıyor. 


< GERİ DÖN