Marka ruhumuzun tanımı; hem klasik hem yeni...

Müşterilerimizin damak tadının alışık olduğu lezzetler Futaş Yemek olarak bizim de vazgeçilmezimiz. Ancak yeni tatlar denemek ve sunmak da markamızın ruhunu besleyen en temel dinamiklerimizden biri. Rutin menülerin dışına çıkmak, zamanın ruhuna ayak uydurarak yenilikçi vizyonumuzu geliştiren ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetimizi artıran önemli bir hizmetimizdir. Sistematik çalışma prosedürümüzle birlikte bir gün değil her gün en iyi hizmeti vermek ve kalitemizi korumak adına yüksek standartlardaki üretimimize devam etmek, Yerinde Yemek Üretimi alanında müşterilerimize hizmet ayrıcalığı sağlamamıza destek olmaktadır.

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Yüksek kalitedeki bir hizmeti hem ekonomik koşullarda almak hem de kaynaklarınızı daha verimli kullanmak sizin için de çok cazip ise, Futaş Catering olarak size bu hizmeti vermek için biz hazırız.

DEVAMINI OKU >

MENÜ VE BESLENME

Kaliteli, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmemiz adına beslenme kaynağımız ve şeklimiz en önemli unsurlardan biridir. Yaşam kalitesi, fiziksel ve ruhsal sağlığımız için beslenme, hayatımızın önemli parametrelerinden biri halinde.

DEVAMINI OKU >

MENÜLER

Müşterimizin menülerini, komisyonumuz tarafından aylık olarak hazırlanmış master menü üzerinden seçim yaparak oluşturulmaktadır. Komisyonumuzda; Diyetisyenimiz, Gıda Mühendislerimiz, İş Yeri Hekimimiz, Hijyen ve Kalite Müdürümüz, Aşçıbaşımız ve Operasyon Müdürlerimiz yer almaktadır.

DEVAMINI OKU >