Kalite Politikamız

Kaliteli olmak yenilik değil, olmazsa olmazımızdır.

Futaş Yemek olarak müşteri istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak verdiğimiz tüm hizmetlerin her gün üstün kalitede olması ve bu kalitenin devamlılığını sağlayarak, insana ve gelişen teknolojiye yatırım yapmak bizim için çok önemli. Bu nedenle sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi müşterilerimize taahhüt ederek güvenilirliğimizin altını bir kez daha çizmiş oluyoruz. 

Amacımız; dünya standartlarından ve hijyenden asla ödün vermeden tüm hizmet sürecinde gıda güvenliğini sağlayarak, tamamen yasal mevzuatlara uygun, kaliteli, özgün üretim ile  güvenilir ürün hizmeti vermektir. 

Her zaman etik ve profesyonel standartları benimseyerek hizmetimize devam ederken, saygılı, adil ve şeffaf yapımızı korumak da markamızın en hassas görevlerinden biridir.  Daima pozitif yaklaşımlarımızla markamızı güçlendirirken, değerli çalışanlarımızın motivasyonlarını yükselten, kişisel ve kariyer gelişimlerine fayda sağlayan eğitimlerimiz de Futaş Yemek olarak vazgeçilmez prensiplerimizdendir. 


< GERİ DÖN