Yerinde Yemek Üretimi

Mutfağınızda yer açın, biz geliyoruz!
Yüksek kalitedeki hizmeti  daha ekonomik koşullarda  alarak kaynaklarınızı daha verimli kullanmak sizin için de çok cazip ise, Futaş Yemek olarak biz hazırız. 

Kaliteli ve profesyonel bir hizmet isteyen işletme, kurum ve kuruluşlara mutfak kurarak veya mevcut mutfaklarını modernize ederek yemeklerini yerinde üretmekte ve Futaş Yemek kalitesinde kusursuz hizmetler sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz tarafından koordine edilen sistem ile; menü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen-temizlik, personel temini ve eğitimi dahil olmak üzere, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu özveri ile üstlenmekteyiz. Aynı zamanda, firmamızın sahip olduğu kalite sistem belgelerimizin devamlılığını sağlamak amacıyla, üretim yaptığımız her projede, kalite sistem prosedürleri uygulanarak, sistem işleyişi düzenli olarak doğrulanmaktadır.

Nasıl mı? 

Profesyonel ekibimizin hünerli elleriyle hazırlanan yemekler, Yerinde Yemek Üretimi hizmeti verdiğimiz her kuruma kaliteli hizmetini ekonomik koşullarda almalarını aynı zamanda kaynaklarını daha doğru ve verimli kullanmalarına olanak sunuyor. 

 

Müşterilerimizin talep ve koşulları doğrultusunda Futaş Yemek olarak;

- Kurum ihtiyaçlarının belirlenmesi
- Mutfak kurulumu için gerekli tespitlerin yapılması
- Mevcut mutfak var ise Futaş standartlarında iyileştirilmesi
- Firmaların çalışma alanlarına bağlı olarak besin ihtiyaçlarına göre menü planlanması
- Müşteri menü taleplerinin alınması ve yenilikçi menülerin hazırlanması
- Profesyonel ekibimiz ile doğru satın alma noktalarının oluşturulması
- Doğru ürün tedariği ile üstün kalite ve lezzette ürünlerin hazırlanması
- Hazırlanan ürünlerin doğru sıcaklıklarda ve üstün hijyende servisi
- Çevreye saygı ilkesine bağlı kalarak çevreye zararlı sıfır atık üzerine çalışma
- Hayat boyu eğitim gayesi ile aylık sabit eğitim, yıllık değerlendirmeler
- Hijyen, sanitasyon ve iş güvenliğinin büyük bir hassasiyet ile yürütülmesi


Yerinde Yemek Üretimi hizmetimiz, müşterilerimizin tesisindeki mutfaklarda faaliyete geçerken, kendi mutfağımızdaymış gibi çalışıyoruz. Böyle bir sahiplenmeyle geliştirdiğimiz sorumluluk bilincimiz hem hijyen koşullarını hem de kalite kurallarımızı korumamıza en çok fayda sağlayan prensiplerimizden biri. 

Talep ettiğiniz lezzetlerin tam karşılığı…
Futaş Yemek olarak Yerinde Yemek Üretimi hizmetimizin karşılığı olan zengin çeşitli ve kaliteli menülerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekilleniyor, yine müşterilerimizin koşullarına bağlı olarak ekonomik fiyatlarla lezzetli, sağlıklı ve güvenilir sunumlara dönüşüyor. 


< GERİ DÖN